Rekonstrukce II-Máme hotovo :)

Publikováno V rubrikách Provoz, Stěna

Vážení mravenčí přátelé, neplecha ukončena a rekonstrukce je hotova. Níže naleznete popis a fotodokumentaci, co vše se změnilo.

Šatny a chodba

Rok se s rokem sešel a my jsme se tentokrát vrhli na dámské šatny a chodbu, kde zmizel starý koberec, nefunkční vzduchotechnika a došlo k opravě zdí. Na podlaze místo toho je nový vinyl a celé šatny jsou i nově osvětleny. V chodbě je pro vás možnost si pověsit kolo a konečně i dost místa na boty.

Posilovna

Fitko na potrápení těla dostalo také zabrat. Vytrhali jsme podlahu, omlátili omítku co nedržela a odstranili starý sádrokarton, který kryl dominantu místnosti v podobě krásného sloupu. Následně přišly na řadu nové štuky, stěrka, gumová podlaha, malovaní, ledkové osvětlní, lakování držáků kampusů a v neposlední řadě regulovatelný přísun vzduchu.

DopaDová plocha

Dopadiště je kapitolou samo pro sebe, je to srdce naší stěny a proto si zasloužilo patřičnou péči. Staré matrace jsme rozebrali, vyházeli popraskané kusy molitanů, výplní a čalouník nám na míru ušil obal na matraci, kterou jsme doskládali jako jednu velikou bouldermatku 🙂

LezEčkárna

Půjčovna vybavení a samotná chodba se po loňské rekonstrukci dostala na pořad také, neb potom, co jsme loni vyměnili světlo, nám došlo, že musíme 🙂
Nové dlažky po celé ploše, nové štuky a malba, kreativní posuvné dveře s ventilací a držáky na lezky v půjčovně. Přidali jsme i dvě velké police na odkládání sklenic a lahví na pití, které prosím využívejte a nenoste nápoje na stěnu.

Opravili jsme a nalakovali vstupní mříž, vymalovali celou přístupovou chodbu, opravili a upravili vstupní dveře a spoustu jiných věcí, které možná nejsou vidět na první pohled, ale dotváří celek.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří pomohli, velmi si vážíme, že jste pro nás obětovali svůj volný čas a “podmínku” na lezení někde venku.
Bez Vás by to nešlo!