Ať už chystáte fotobesedy a fotoprojekce, workshop, promítání, večírek, cool párty, oslavu, teambuilding nebo jiný typ akce, s námi můžete počítat. Ideální prostor v samém srdci Prahy jen kousek od Staroměstného náměstí Vám učaruje svou domácí atmosférou.

společenská místnost

Zázemí lezecké stěny tvoří místnost o velikosti 60 m2 a je vhodná pro firemní akce spojené s lezením, teambuilding a programy týmové spolupráce, programy spojené se vzděláním/školením nebo workshopem.

Ideální pro kolektivy 5-30 osob.

BoulderingovÁ STĚNA

Prostory boulderingové stěny je možné využít nejen k lezení ale i k různým typům cvičení a tréninků, u nichž využijete žíněnku, která je po celé ploše lezecké stěny (100 m2)

Vybavení

  • Projekční plátno
  • Projektor s možností bezdrátového připojení a rozlišením Full HD
  • WiFi internetové připojení
  • Flipchart

Dále je pak možno využít i zázemí nově zrekonstruovaných pánských a dámských šaten včetně sprch. Na baru teplé i studené nápoje a malé občerstvení.
(Občerstvení na větší akce lze doobjednat)

Prostory UltraAnt si lze soukromě pronajmout vždy mimo otvírací dobu lezecké stěny. Cena pronájmu lezecké stěny se liší dle dnů (všední den/víkend), počtu hodin a typu akce. Pro přesné nacenění nám prosím vyplňte dotazník níže a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou.

Mám zájem o cenovou nabídku